Главная » 2021 » Грудень » 6 » «Збройні Сили України – гарант миру і безпеки»
«Збройні Сили України – гарант миру і безпеки»

6 грудня, в Костянтинівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №16, з нагоди 30-ти річчя Збройних Сил України, пройшов захід «Збройні Сили України – гарант миру і безпеки».

Мета заходу: сприяння патріотичному вихованню учнівської молоді; спонукання особисті до осмислення себе як частинки великого українського народу; виховання патріотичних почуттів до рідної землі; пробудження національної самосвідомості. Учасники заходу, здобувачі освіти 10 класу, здійснили віртуальну подорож сторінками історії становлення, розвитку та надбань Збройних Сил України за 30 років незалежності. Підлітки переглянули презентації, відеоматеріали щодо історії українського війська. Школярі запалили свічку пам’яті та хвилиною мовчання вшанували героїв, завдяки яким майорить сьогодні синьо – жовтий прапор свободи в нашій державі Україні.

Класний керівник Олена Трискиба

Категория: Новини школи | Просмотров: 113 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0