Главная » 2021 » Лютий » 8 » Здоров’я- найбільше багатство у світі .
Здоров’я- найбільше багатство у світі .

4 лютого учні  1-Б класу  Костянтинівського ЗЗСО № 16 приймали участь у спортивних змаганнях «Здоров’я- найбільше багатство у світі» (в рамках тижня початкової школи). Мета: створити атмосферу свята в грі-змаганні ; виховувати любов до фізкультури та спорту;розвивати пам’ять, увагу,організованість, самостійність,уміння узгоджувати інтереси,долати труднощі;зміцнювати здоров’я;виховувати в учнів почуття взаємовиручки. Після привітання команди оголосили свої назви: «Рятувальники» і «Апельсин» та девізи. Свою вправність та швидкість школярі демонстрували у різноманітних естафетах: «Зав’яжи і розв’яжи», «Біг зі скакалкою», «Хокей», «Повітряні кульки», «Сонечко», «Кенгуру» та інші. Дітвора відчайдушно змагалися за перемогу в кожному із запропонованих конкурсів. Під час змагань діти показали, як уміють долати труднощі, підтримувати свої команди, проявили згуртованість,  дружбу та взаємовиручку.

Тож у підсумку з відривом усього в один бал спритнішою виявилася команда «Апельсин».

Спортивне свято – це свято здоров’я. Вважаю, що кожен, хто сьогодні був учасником , отримав заряд бадьорості й зміцнив своє здоров’я. Результати змагань свідчать про те, що всі діти дружать з фізкультурою та спортом. Тому ми бажаємо всім здоров’я та добра!

Т.М. Дорохова

Категория: Новини школи | Просмотров: 135 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0