Главная » 2019 » Вересень » 9 » «Здорові діти – здорова нація»
«Здорові діти – здорова нація»

Вже традиційно в Костянтинівський ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 на початку вересня проходить Шкільний Олімпійський тиждень, мета якого є навчання та виховання учнів під знаком ідей і принципів олімпізму, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом

Розпочався тиждень лінійкою відкриття «Здорові діти – здорова нація». Кожен класний рій презентував свою назву та гасло, познайомилися з розкладом змагань та суддівською колегією. Вчитель фізичної культурі Єрьомін С.Ю. побажав всім бути чесними у боротьбі та спритними у змаганнях.

Закінчився захід загальношкільною ранковою зарядкою, яка стала вже традиційною та очікуваною. Під музичний супровід учні школи разом з вчителями виконували різноманітні вправи, заряджалися ранковою позитивною енергетикою.

Категория: Новини школи | Просмотров: 226 | Добавил: ириска | Рейтинг: 0.0/0