Главная » 2023 » Вересень » 15 » «Здоровим бути – зі спортом дружити»
«Здоровим бути – зі спортом дружити»

З метою ознайомлення молоді з гуманістичними ідеалами олімпізму, навчання цінувати власне здоров’я, формування традицій та культури здорового способу життя, престижу здоров’я  з 11 по 15 вересня у Костянтинівському ЗЗСО №16  проводився «Олімпійський тиждень», присвячений Дню фізичної культури та спорту.

У рамках Олімпійського тижня вчителями були проведені Олімпійські уроки на тему «Олімпійські чемпіони України»,виховні години «Здоровим бути – зі спортом дружити»; «Спорт – сила, краса, здоров’я»; «Історія Олімпійських ігор»; «Досягнення українських спортсменів».

Учні впродовж Тижня отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи, познайомились із культурою Стародавньою Греції.

Вчитель фізичної культури Колесник Д.В.

Категория: Новини школи | Просмотров: 38 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0