Главная » 2021 » Березень » 10 » Жінка. Мати. Берегиня
Жінка. Мати. Берегиня

Міжнародний жіночий день відзначають у перший місяць весни, коли сонце починає пригрівати землю, на лісових проталинах розквітають проліски й прилітають граки. Це свято, яке прославляє жінку, жінку-трудівницю, жінку-матір, берегиню домашнього вогнища.

Напередодні свята учні 6-А класу Костянтинівського ЗЗСО №16  разом з класним керівником Шиманською Ю.Ю. вирішили зробити подарунки власними руками своїм матусям, бабусям – зшити підставки під гарячий посуд. Мета класної години: прищеплювати любов і повагу до жінки – матері, бабусі, сестри; розвивати вміння вітати близьких людей, робити їм приємні сюрпризи; виховувати доброзичливість, увагу, любов до людей; зміцнювати колектив класної родини.

Кожен обрав собі різні шаблони – заготовки:  яблуко, чашку, листочки тощо.  Виготовляючи виріб, діти вкладали в нього свою любов, радість, тепло та повагу.

Під час виготовлення підставок хлопці та дівчата отримали безліч позитивних емоцій.

Класний керівник                           Ю.Ю.Шиманська

Категория: Новини школи | Просмотров: 138 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0