Главная » 2021 » Лютий » 11 » Життя врятує обізнаність!
Життя врятує обізнаність!

Зараз особливий час,всі ми опинились в ситуації, коли наше здоровя залежить від нашої колективної відповідальності. Враховуючи непросту епідемічну ситуацію 9 лютого в Костянтинівському ЗЗСО № 16 пройшов єдиний тематичний вісник «Стоп Ковід» в рамках кампанії «Школо, ми готові», яку реалізує UNICEF Ukraine у співпраці з Міністерством освіти і науки України. Інтерактивний урок для учнів 1-Б класу був присвячений протидії поширенню коронавірусу та заходам захисту й безпеки. Мета: пояснити учням правила поведінки під час навчання в умовах карантину; розвінчати міфи щодо COVID-19; ознайомити з правилами респіраторної гігієни;проінформувати про психологічну допомогу в разі тривожного стану через пандемію, ознайомити з алгоритмом дій. А пройшов він під девізом:  «Міркуйте,думайте,відповідайте,знання нові ви здобувайте». На початку уроку діти переглянули тематичне відео « Що таке пандемія». Використовуючи метод storytelling  ми складали разом з учнями історію про коронавірус, таким чином повторили правила респіраторної гігієни. Засвоєнні знання перевіряли в ході рухливої гри « Крокодил», а також  змістовні і цікаві питання чекали першокласників у вікторині « Як навчатися в умовах карантину»,а саме: як правильно носити маски,мити руки; що таке температурний скринінг; чи потрібно дотримувати дистанцію; що робити,якщо відчуваєш тривогу. Підсумком уроку стала гра « Антивірус герої» від міжнародної організації UNICEF. Пам’ятайте, від нас із вами залежить дуже багато! Щонайперше, важливо дотримуватись правил! Підтримуйте одне одного !

Класний керівник Т.М. Дорохова

Категория: Новини школи | Просмотров: 133 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0