Главная » 2020 » Грудень » 10 » «Знаю права й змінюю світ»
«Знаю права й змінюю світ»

08.12.2020  в Костянтинівському  ЗЗСО №16  в період  тижня правових знань пройшов Онлайн-урок через відеозв’язок  для здобувачів освіти 6-х класів «Знаю права й змінюю світ», присвяченого 75-річчю з дня заснування Організації Об’єднаних Націй (ООН)

Мета уроку :

• ознайомити дітей із поняттям сталого розвитку, Глобальними цілями розвитку та пояснити їхню важливість;
  • розтлумачити учням поняття прав людини та прав дитини;
  • пояснити значення організації ООН та ЮНІСЕФ;
  • ознайомити учнів із Конвенцією ООН про права дитини;
  • продемонструвати зв’язок Конвенції ООН із Глобальними цілями розвитку.
  • Учні ознайомились з презентацією і розібрали кожен крок : історія створення ООН,   що таке сталий розвиток, глобальні цілі, цілі розвитку тисячоліття, пріоритетні цілі для України, права дітей в Конвенції  ООН. Наприкінці уроку діти подивились відео «Знаю права й змінюю світ» та висловили власні думки , що діти мають право на захист. Наприклад, від насильства, експлуатації і шкідливих речовин Право на участь. Наприклад, право бути почутим/-ою; право на увагу до своїх поглядів; право брати участь у різних організаціях тощо.
  • Блага. Наприклад, право на освіту, охорону здоров’я та достатній рівень життя.
  • Спеціальний захист та умови. Якщо дитина належить до вразливої групи, наприклад, діти з корінних народів або діти з інвалідністю.

Права є невіддільними — тобто дітей не можна їх позбавити.

Вчитель історії   І. В. Стародубцева

Категория: Новини школи | Просмотров: 163 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0