Главная » 2023 » Жовтень » 28 » Звучи, наша мово, над світом крилато!
Звучи, наша мово, над світом крилато!

Цього року вперше День української писемності та мови відзначається 27 жовтня. В Костянтинівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 16 для здобувачів освіти початкової ланки вчителі провели різноманітні заходи: мовна вікторина «Подорож океаном рідної мови»,інтелектуально-пізнавальна гра «20 фактів про українську мову», засідання клубу «Пізнайко»,весела пригода «Як гарбуз мову вивчав»,інтерактивний квест « Мова-серце нації». Мета заходів-виховувати любов до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою; формувати розуміння того, що українська мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава; розширювати знання про красу і багатство української мови; пробудити почуття національної гідності. Діти показали гарні знання з рідної мови, розгадували загадки, підбирали синоніми до відомих слів, продовжували прислівя, поповнювали свій словниковий запас. Проведені заходи ознайомили учнів з історією виникнення української писемності та мови, довели, що рідна мова – це духовна святиня, сприяли вихованню  любові до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови, вшанувати пам’ять про видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є. Плекаймо нашу мову! Бо вона робить нас народом і нацією.

Тетяна Дорохова

Категория: Новини школи | Просмотров: 35 | Добавил: Irina | Рейтинг: 0.0/0